Všechny naše produkty máme skladem, tudíž rychlost dodání je na nejlepší úrovni. 

Pokud jste vybrali platbu na dobírku, či jste zaplatili kartou, balíček odesíláme obvykle do 1-2 pracovních dnů. V případě bankovního převodu musíte počítat s prodlením pro připsání částky na účet, což může trvat až 3 dny. Po té odesíláme balíček do 1-2 pracovních dnů. Rychlost dodání záleží na dopravy, ale průměrná rychlost doručení je zhruba takto:

Zásilkovna: 24-48 hodin od odeslání zásilky

DPD: 24-48 hodin od odeslání zásilky

Nejlevnější doprava po ČR: 24-48 hodin od odeslání zásilky

Česká Pošta: 2-5 dní od odeslání zásilky

Ukázkový příklad: Objednali jste 2 náramky na dobírku a dopravce jste vybrali Zásilkovnu a odběrné místo ve vašem městě. Objednali jste v pondělí, my v úterý zabalíme a odešleme. Ve středu, maximálně ve čtvrtek máte balík doma. 

Ano, je to možné. V případě dobírky je to jednoduché, pouze nám pošlete na email drogerie@domacidrogerie.cz číslo objednávky a produkty, které chcete přidat. 
V případě, že jste produkt zaplatili předem kartou, či jste vybrali platbu převodem a již částku uhradili, budete muset zbylou částku za přidané produkty doposlat na náš účet. Po připsání platby zboží odešleme do 48 hodin. Pokud jste vybrali platbu převodem a dosud jste objednávku neuhradili, stačí jen napsat jaké produkty chcete a my vám zašleme novou částku, kterou pošlete na náš účet s číslem objednávky jako variabilním symbolem.

Ano, ze zákona máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Po té to již není možné, pouze v případě uznané reklamace, nebo skryté vady.

Ano, pouze pokud ale nebyla odeslána. Pokud jste zaplatili předem, či kartou a rozmysleli jste si to, můžeme objednávku zrušit a peníze vrátit na váš účet.